Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Publiczna Szkoła Podstawowa z Odziałem Przedszkolnym w Dębiu

ul. Wiejska 18, 46-053 Chrząstowice

Nabory na wolne stanowiska pracy

Ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych

Dyrektor

Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałem Przedszkolnym w Dębiu

ogłasza nabór na wolne stanowisko: KUCHARZ

wymiar etatu: 1/2 etatu

rodzaj umowy: umowa o pracę na zastepstwo

termin rozpoczęcia pracy: 01.09.2023r

Wymagania niezbędne:

  • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku kucharza

  • posiadanie pełnej zdolności do wykonywania czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych

  • nieposzlakowana opinia

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, troska o ład i porządek oraz dbałość o należyty stan mienia szkolnego, poszanowanie przełożonych, uprzejmość i życzliwość w stosunku do pracowników przedszkola, dzieci i ich rodziców oraz właściwa kultura życia codziennego.

  • wysokie umiejętności komunikacyjne

  • kreatywność, dyspozycyjność, sumienność, dokładność, odpowiedzialność

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • nadzór nad jakością przygotowywanych potraw,

  • współtworzenie nowych receptur potraw,

  • utrzymanie porządku i dbanie o zapewnienie wysokich standardów czystości i higieny, zgodnie z zasadami BHP oraz HACCP

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharki mile widziane

Zadania i zakres obowiązków:

  • wykonywanie obowiązków zgodnie z przydziałem czynności

  • współpraca z personelem zatrudnionym w kuchni

  • realizowanie innych zadań zleconych przez dyrektora

Wymagane dokumenty:

  • życiorys (CV),

  • list motywacyjny,

  • kwestionariusz osobowy,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach składanych z związku z naborem dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą

Wymagane dokumenty (skany) prosimy przesłać mailem na adres: sekretariat@psp-debie.pl lub w sekretariacie szkoły

do  25.08.2023

DOKUMENTY:

Informacje

Liczba wyświetleń: 1395
Utworzono dnia: 24.03.2022
Dokument wprowadził:
Róża Staffa
Dokument opublikował:
Róża Staffa
Dokument wytworzył:
Róża Staffa
Podmiot udostępniający informację:
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem przedszkolnym w Dębiu

Historia publikacji

  • 21.08.2023 12:37, Róża Staffa
    Edycja strony: Nabory na wolne stanowiska pracy
  • 02.08.2023 12:16, Róża Staffa
  • 02.08.2023 09:12, Róża Staffa